.

3MConsulting spol. s r.o.

Ponukou našej spoločnosti sme sa rozhodli reagovať na súčasnú situáciu v oblasti stavebníctva a realít, ktorá je dlhodobo deformovaná tlakom vyvolaným špekulatívnymi ťahmi na trhu. S poukazom na uvedené, v spoločnosti čoraz intenzívnejšie cítiť potrebu zabezpečenia možností bývania pre bežnú rodinu, pri ktorých bude kladený dôraz tak na finančnú únosnosť pre stavebníka, ako aj optimalizáciu stavby vyplývajúcu z potrieb rodiny v rôznych štádiách života. Prinášame Vám sériu murovaných domov FAMILY navrhnutú autorizovaným stavebným inžinierom s dlhoročnými skúsenosťami tak, aby ste ich výstavbu bez problémov zvládli z prevažnej časti svojpomocne; projekty sú zároveň navrhnuté s ohľadom na čo najefektívnejšie využitie stavebných materiálov, čo Vám umožní ušetriť množstvo finančných prostriedkov.

Cenové kalkulácie počítajú s výstavbou z prémiových materiálov, ďalšie prostriedky je preto možné ušetriť použitím lacnejšieho stavebného materiálu.

Naša ponuka predstavuje možnosť bývať v riadnom rodinnom dome za cenu bytu.

 Ponúkame Vám tiež:

  • technické poradenstvo v oblasti stavebníctva,
  • možnosť bezstarostného vybavenia formalít súvisiacich s vysporiadaním pozemku a so samotnou stavbou za Vás
  • stavebný dozor
  • individuálne projekty domov, prípadne rôznych iných jednoduchých stavieb
  • katalóg projektov so zaujímavými cenami
  • zaujímavé zľavy na stavebný materiál
  • výstavbu rodinných domov, prípadne rôznych iných jednoduchých stavieb
  • rekonštrukcie Vašej stavby, prestavby (domu, bytu, jadra)

Záruka kvality:

Spoločnosť Xella Slovensko, spol. s r.o. pravidelne preškoľuje stavebných remeselníkov. Tí najlepší z nich, obdržia certifikát TSUSu a spoločnosti Xella Slovensko. Stavebné firmy, ktoré spĺňajú stanovené podmienky, po viacerých obhliadkach nimi realizovaných stavieb, môžu získať licenciu TSUSu a spoločnosti Xella Slovensko.

Nakoľko sme v Novembri 2012 získali lincencie na realizáciu stavieb so stavebným systémom YTONG, pokládku a montáž panelových stropov YTONG a na realizáciu stavieb s tepelnoizolačnými doskami YTONG Multipor, môžete si byť istí, že ku každej stavbe domu pristupujeme individuálne a s ohľadom na vysokú kvalitu a úsporu pri výstavbe.

certifikat-3

Picture 6 of 6

 

Spoločnosť  3MConsulting spol. s.r.o. kladie veľký dôraz na inovácie a využívanie nových technológii. Konateľ spoločnosti 3MConsulting spol. s.r.o. a autor všetkých ponúkaných projektov, Ing. Ignác Macík, sa počas svojej dlhoročnej praxe venuje mimo iného aj zavádzaniu inovácii do stavebnej výroby, pričom tie najvýznamnejšie boli ochránené formou úžitkových vzorov.

1247 stenova konstrukcia

1248 podlahova stavebna zostava

1273 tepelnoizolacna stresna zostava

2654 stavebnicova zostava skeletu rodinného domu

V súčasnosti je pre Vás pripravená nová, progresívna technológia výstavby obvodovej steny, ktorá  zabezpečuje absolútnu variabilitu dispozície, rýchlu a jednoduchú výstavbu a najmä teplotechnické parametre spĺňajúce požiadavky energeticky úsporného domu nastavené na obdobie po roku 2020. Nakoľko aktuálne prebieha konanie o zápis úžitkového vzoru na Úrade priemyselného vlastníctva SR, pôjde o Novinku pre rok 2014.

Samotná konštrukcia je tepelne vyvážená, t.j. obvodové steny, podlaha a strop  majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, hodnota obvodových stien R=8,69 m2.K/W, vnútorné deliace steny zase majú vysokú pevnosť a vynikajúce tepelnoakumulačné vlastnosti, v konštrukcii podlahy je 150mm a v konštrukcii stropu 300 mm tepelnej izolácie. Všetky stavebné materiály sú výlučne  na prírodnej báze.

Veľmi dôležitý je spôsob výstavby, kde stavebné a technologické postupy sú oproti tradičnej výstavbe obrátené, na pripravenú základovú dosku sa najprv postaví nosná konštrukcia s kompletne ukončenou strechou a následne sa murujú obvodové steny, vnútorné nosné steny a deliace priečky v suchu bez ohľadu na poveternostné podmienky. Nová stavebná konštrukcia steny vyvinutá spoločnosťou 3MConsulting, najmä pre výstavbu rodinných domov, Vás posunie minimálne o 10 rokov dopredu.

 

Takisto si zachovávame vysoký štandard dodržiavania zákonnosti v oblasti ochrany spotrebiteľa.

 

home