Family Cube 1


Family CUBE 1

Trojpodlažný  rodinný dom pôdorysného rozmeru 15 x 6,9m s pričlenenou dvojgarážou 8,1×7,0m s plochou strechou. Rodinný dom s modernou architektúrou a moderným dispozičným riešením jednotlivých poôdorysov. Prízemie je určené na komfortné denné bývanie, kde vnútorné priestory sú otvorené priamo do átria, poskytujúceho dostatok priestoru a súkromia pre oddych a relax. Na druhom podlaží sú tri veľké spálne s hygienickým zázemím a technická miestnosť. Na treťom  podlaží sa nachádza viacúčelový priestor atelier – pracovňa alebo hosťovská izba a veľká terasa s výhľadom do okolia. Dom je vhodný pre 4-6 člennú rodinu. Rodinný dom je určený do mestskej alebo prímestskej zástavby vhodný na rovinatý alebo mierne svahovitý stavebný pozemok.

Varianta Cube 1 LUX z hľadiska dispozície, ako aj z architektonického hľadiska ponúka väčšiu mieru luxusu a celkovo vyššiu pridanú hodnotu.

Cena projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie : 1950,- €

Ceny projektovej dokumentácie sú v rozsahu pre vydanie stavebného povolenia s realizačnými detailami, podľa požiadaviek Stavebného zákona a požiadaviek príslušného stavebného úradu. Prípojky na inžinierske siete do vzdialenosti 20m sú v cene projektu. Nadštandartné dodávky PD sa oceňujú individuálne podľa  konkrétnych podmienok

Share

 

Family Cube 1 pohľad 1

Family Cube 1 pohľad 2

Family Cube 1 pohľad 3

Family Cube 1 pohľad 4

Family Cube 1 pôdorys 1NP

Family Cube 1 pôdorys 2NP

Family Cube 1 pôdorys 3NP

CUBE LUX pohľad 1

CUBE LUX pohľad 2

CUBE LUX pohľad 3

CUBE LUX pohľad 4

CUBE LUX pôdorys II.NP

CUBE LUX pôdorys III.NP

home